İade ve İptal koşulları

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Kargo paketinin/kolisinin dışında hasar varsa kargo görevlisi yanında ürünlerinizin paketlerini açıp, hasarsız olup olmadıklarını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer ürününüzde bir hasar varsa, kargo yetkilisine tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız.

Gıda Güvenliğinden Şüphe Duyduğunuz Ürünler

Unutmayın ki Ürünlerimiz Katkısız ve Koruyucusuz

Ürünlerimizin tazeliğini koruyabilmesi için, siz sipariş verdikten sonra hazırlanırlar; taşıma esnasında da tazeliklerini koruyabilmek adına özel olarak paketlenirler. Ürünleriniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, 48 saat içerisinde elinize ulaşacak şekilde hazırlanır. Şayet bu süre zarfında kargo firması sizi teslimat adresinde bulamazsa ve ürünlerinizde bu esnada gıda güvenliği ihlali olursa ürünlerde değişim ya da iade yapılamamaktadır. Kargonuz 48 saat içinde size ulaşmazsa ve ürünlerin gıda güvenliğinden şüphe duyuyorsanız bizimle iletişime geçiniz.
Ürünlerinizi lütfen saklama koşulları doğrultusunda muhafaza ediniz. Uygun koşullarda saklanmayan ürünlerde oluşabilecek gıda güvenliği ihlalinden firmamız sorumlu olmayacaktır.

Ürün Elinize Ulaştıktan Sonra İade Etmek İstiyorsanız

Öz gaziantep Baklavacım ürünleri, katkısız oldukları için çabuk bozulma tehlikesi olan, geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünlerdir. satın alınan ürünler iade edilemez veya bir başka ürün ile değiştirilemez.